środa, 11 lipca 2012

Instytut „BonaVita”

Instytut „BonaVita”
Instytut Diagnostyki i Terapii Komplementarnej „BonaVita”

Jako Intermedico S.A. współpracujemy z Instytutem Bonavitae, który powołano do życia w 2005 roku. Skupia on wokół siebie lekarzy specjalistów, dietetyków, fizjoterapeutów i psychologów, jak również pasjonatów terapii komplementarnej.


 Instytut BonaVita to:

Prowadzenie badań naukowych
Edukacja i szkolenia
Rozwój i propagacja najnowszej metody diagnostycznej - 
Termoregulacyjna Diagnostyka Człowieka Dietetyka - szeroko pojęta edukacja dietetyczna, prowadzona na bazie autorskich programów żywieniowych, typowania metabolicznego
Profilaktyka zdrowia
Psychoterapia
Badania i terapia kręgosłupa
Energoterapia Biofotonowa
Rehabilitacja
Urządzenia medyczne
Suplementy
Wydawnictwo naukowe z dziedziny medycyny
W instytucie przeprowadzono specjalistyczne badania naszych urządzeń między innymi działania Rezonatora Biofotonowego na organizm ludzki. Celem tych badań, było stwierdzenie skuteczności terapeutycznej Rezonatora Biofotonowego głównie w ocenie poprawy stanu energetycznego oraz zastosowania w leczeniu dolegliwości bólowych.

Badaniami objęto 50 osób płci męskiej i żeńskiej w wieku od 20 do 60 lat. Badanie obejmowało czas stosowania rezonatora biofotonowego od 3-4 dni głównie w ocenie ostrego bólu, do kilku miesięcy w przypadku bólu przewlekłego. Grupę porównawczą stanowili pacjenci, u których stosowano inne sposoby leczenia zgodne ze standardowymi procedurami medycznymi.
Badania
Badania w Instytucie diagnostyki i terapii komplementarnej „BonaVita”
Przez długi okres w Instytucie Diagnostyki i Terapii Komplementarnej Bona Vita w Łodzi przeprowadzono szereg badań specjalistycznych. Celem tych badań, było stwierdzenie skuteczności terapeutycznej Rezonatora Biofotonowego łównie w ocenie poprawy stanu energetycznego ciała.

Badaniami objęto 50 osób płci męskiej i żeńskiej w wieku od 20 do 60 lat. Badanie obejmowało czas stosowania rezonatora biofotonowego od 3-4 dni głównie w ocenie ostrego bólu, do kilku miesięcy w przypadku bólu przewlekłego. Grupę porównawczą stanowili pacjenci, u których stosowano inne sposoby leczenia zgodne ze standardowymi procedurami medycznymi.
Wyniki badań pokazują wyraźnie lepszą skuteczność w stosunku do innych metod fizykoterapii, szczególnie w poprawie stanu energetycznego oraz usuwaniu ostrego bólu. Wysoka skuteczność rezonatorów w leczeniu ostrych zespołów bólowych jest spowodowana poprawą wszystkich parametrów energetycznych ocenianych przez analizę termograficzną. W grupie z przewlekłym bólem znaczny wzrost regulacji energetycznej wskazuje, że przewlekłe zespoły bóle charakteryzują się dużymi zaburzeniami energetycznymi co powoduje trudne leczenie. W związku z tym ból należy leczyć jak najszybciej nie tylko przez stosowanie środków p/bólowych ale przede wszystkim przez poprawę regulacji energetycznej.

Urządzenie BV HARMONIC dzięki swojemu wszechstronnemu, ogólnie stymulującemu i harmonizującemu działaniu można stosować w przypadkach wielu schorzeń, samodzielnie bądź jako uzupełnienie innych metod leczniczych, m.in.:
napięcia nerwowego, bólu głowy, migreny, zmęczenia, depresji oraz bezsenności
chorób sercowo – naczyniowych, schorzeń nerek , zaburzeń trawiennych
bólów stawów, reumatyzmu, osteoporozy, zapalenia stawów, zwyrodnienia stawów, skręceń opryszczka, trądzik, brodawki, zapalenia sutka.
Ponadto stosowanie BV HARMONIC sprawdziło się w leczeniu bezpłodności, dolegliwości związanych z menstruacją, zawrotów głowy, hemoroidów, bólów krzyża - lumbago, bólów i napięć kręgosłupa, w przyspieszeniu gojenia ran, przede wszystkim w regeneracji układu odpornościowego.


Więcej informacji: s.grochowina@gmail.com
T-Mobile: +48 604-179-597


Strona niezależnego dystrybutora produktów branży Wellness.

Zapraszam na: slawomirg11.blogspot.com


Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna